Соціум

У Франківську американські лікарі оперуватимуть військових

Google+PinterestLinkedInTumblr

З 26 по 31 березня на базі обласної клінічної лікарні команда американських лікарів оперуватиме українських військових.

Це вже другий візит хірургів США до Івано-Франківська в рамках гуманітарної місії з допомоги постраждалим під час бойових дій, пише Репортер з посиланням на повідомлення обласної лікарні.

У Франківську американські лікарі оперують військових

За словами організаторки проєкту, отоларингологині Наталії Комашко, підготовка до приїзду місії Face the Future, розпочалася буквально одразу ж по завершенні попереднього проєкту, й на сьогодні понад сотня військових з важкими травмами голови та шиї очікують на таку ж допомогу.

Вчимося і вдосконалюємо свої фахові вміння, щоби наші захисники отримали якісне лікування, – каже Наталя Комашко. – Запрошуємо лікарів, медсестер і медбратів взяти участь у проєкті, щоби поліпшити навички для роботи з цивільними та військовими, які постраждали від війни.

Партнерами та співорганізаторами проєкту є Face the Future Foundation, організація «Українська асоціація ендоскопічної хірургії голови та шиї». А також благодійний проєкт Still Strong та громадська організація Razom for Ukraine.

Упродовж чотирьох днів паралельно з онлайн-трансляцією всіх реконструктивних операцій проходитимуть вебінари та майстер-класи. Також 26 березня відбудеться міжнародний симпозіум: «Реконструктивна хірургія військових травм голови та шиї». А 27 березня – міжнародна конференція для медсестер «Особливості ведення військових травм та пацієнтів з посттравматичними розладами».

Реєстрація на події стартує вже за кілька днів на сторінці Still Strong та «Української асоціації ендоскопічної хірургії голови та шиї».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.