Соціум

У Франківську 28 класів перебувають на самоізоляції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 2 листопада в Івано-Франківську розпочався навчальний процес у 1-4 класах в очній формі навчання, з 5 класу – у дистанційній формі.

Як повідомила у вівторок, 3 листопада, на оперативній нараді заступниця директора департаменту освіти і науки Наталія Микула, вчора на навчанні були присутні 97% учнів початкової школи, пише Репортер.

Також з вчорашнього дня відновився освітній процес у ліцеї № 24, який був на самоізоляції.

Заклади дошкільної освіти працюють у звичному режимі. До 6 листопада перебувають на самоізоляції садочок “Кобзарик” і садочок у Підпечарах. Відвідування дітей у дошкільних закладах – 57%.

Всього 24 франківських учнів мають діагноз Covid-19 і одна дитина у дошкільному закладі. З вчителів – 52 загальної середньої освіти і 21 працівник дошкільного закладу. 28 класів і 8 груп і садках перебувають на самоізоляції.

“Уроки для учнів початкових класів зараз проводяться переважно під відкритим небом, – каже заступниця директора департаменту. – У всіх школах є гаряче харчування, крім ліцею №16, бо там працівники їдальні захворіли. Там учні приносять їжу з собою”.

Спокійно вчитися не вийде. Що чекає франківських школярів найближчим часом

Також уже набуло чинності положення про дистанційну освіту. Тож тепер МОН розробило рекомендації, як має відбуватися перехід на дистанційне навчання у школах та як оплачуватиметься праця вчителів у цьому випадку.

“Вчитель має право проводити навчання у синхронному чи асинхронному вигляді. Тобто 30% програми має бути у синхронному режимі – вчитель по одну сторону екрану, дитина – по іншу. Решту уроку вчитель може проводити у якійсь платформі”, – каже Наталія Микула.

Рішення щодо подальшого навчання 5-11 прийматимуть наступного понеділка.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.