Соціум

У Франківську 21 укриття не відповідає жодним вимогам – Марцінків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На балансі КП «Комфортний дім» є 211 будинків, що мають укриття. А також є 46 споруд цивільного захисту в місті, що функціонують. А 21 – не готові та не можуть бути відновлені. Вони на балансі у Фонді державного майна. Але жодним вимогам не відповідають.

Про це написав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, повідомляє Репортер.

Так само зараз гостро стоїть питання роботи освітніх закладів з вересня. Чи будуть діти вчитись онлайн у школах, чи будуть ходити очно. Я, звісно, за онлайн навчання. Але остаточне рішення у серпні буде приймати ОВА. Та незалежно від цього рішення ми робимо все можливе для безпеки. Готуємось. Але важливо розуміти, що в разі відкриття шкіл для навчання, укриття будуть закриті для населення. Лише для учнів та персоналу шкіл, – пише Руслан Марцінків.

За його словами, у 32 школах готові укриття, у 10 – ні.

Вісім училищ готові, мають гарні сховища. А також повністю готові укриття у 13 закладів дошкільної освіти, ще у шести завершуємо облаштовувати. До 10 закладів є зауваження, над усуненням яких будемо працювати, – додав мер.

Читайте також: Окупація, саксофон і ракети. Як багатодітна родина Горбовських з Генічеська обживається на Прикарпатті (ФОТО)

Руслан Марцінків дав доручення опрацювати питання організації альтернативних сховищ для дітей та персоналу закладів освіти, де нема сховищ. Йдеться про ті заклади, які є поруч.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні