Соціум

У Франківському ліцеї № 24 відновлять опалення до кінця наступного тижня

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківському ліцеї № 24 відновлять опалення до кінця наступного тижня. Про це у прямому ефірі на своїй Facebook-сторінці повідомив міський голова Руслан Марцінків.

опалення новини Івано-Франківська

Багато батьків писали, що тимчасово немає опалення. Тут тривають роботи за програмою НЕФКО. Обіцяють, що максимально пришвидшать роботу й до кінця наступного тижня все буде гаразд. Багато батьків писали, що є підозра про перехід на дистанційне навчання, — каже Руслан Марцінків.

Зі слів директора ліцею № 24 Ігоря Мельничука, ремонт ведеться вже з середини літа. Але через величезний обсяг робіт і нестачу певних комплектуючих, роботу не завершили до початку навчального року.

У приміщенні — 18° і вище. Найважливіше: ні про яку зміну форми навчання для закладу не ведеться. Ми завжди вчилися, за будь-яких умов, в очній формі й продовжуємо. Прошу не піддаватися всяким незрозумілим інсинуаціям про те, що директор вирішив перевести заклад на дистанційну форму. Ми перші, хто зацікавлений у тому, щоб у школі було тепло, лунали голоси дітей і йшли уроки, — пояснює Ігор Мельничук.

Також Руслан Марцінків повідомив, що подібні роботи вже на етапі завершення в Івано-Франківському ліцеї № 21. З його слів, майже всі заклади освіти забезпечені теплом.

До теми: 

МОЗ оголосило конкурс на посаду ректора Івано-Франківського медуніверситету

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.