Соціум

У Франківській міській лікарні №1 не вистачає ліків для хворих на COVID-19

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Івано-Франківській міській клінічної лікарні № 1, де лікують хворих на COVID-19, не вистачає лабораторних реактивів та окремих медикаментів, яких зараз немає на українському ринку.

Про це розповів генеральний директор закладу Тарас Василик, пише Суспільне Карпати.

Фото ілюстративне

У стаціонарі міської клінічної лікарні № 1 на вулиці Матейка наразі лікують 168 пацієнтів. Семеро хворих у реанімації, 60 – на кисневому забезпеченні.

Учора (ред. 23-го листопада) у закладі був неприйомний день. За цей час до лікарні поступило семеро пацієнтів з підозрою чи з підтвердженим діагнозом COVID-19. В день прийому у лікарню госпіталізовують в середньому 25 людей, каже генеральний директор Тарас Василик. Засобів захисту для персоналу у медичному закладі вистачає, проте бракує медикаментів.

“З ліків, як правило, не вистачає тільки того, чого немає на ринку в Україні. Є проблеми з представниками виробників. Нас попередили, що можуть виникнути проблеми з окремими бактеріальними препаратами. Ті, які є в постанові, і ми можемо брати по COVID-19. Також є проблеми з лабораторними реактивами”, – каже Тарас Василик.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.