Соціум

У Франківській лікарні влаштували вечір музикотерапії для поранених захисників (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вперше в Обласній лікарні влаштували концерт духовної музики для військових, які нині проходять лікування та реабілітацію. У кожного важке поранення, проте це не завадило пацієнтам вийти на територію хірургічного корпусу, аби насолодитись піснями ансамблю.

Дехто навіть спробував заспівати разом із солістами Івано-Франківської обласної філармонії, йдеться у сюжеті Канал 402.

Вперше побував на концерті у такому форматі військовий Микола. На фронті він отримав поранення, внаслідок якого йому ампутували ліву руку. Тому уже 3 місяці чоловік лікується у різних медичних закладах.

До Франківська потрапив лише нещодавно. Каже, ще до війни дуже любив співати , проте на передовій було зовсім не до цього.

На території ОКЛ зібралося й чимало й слухачів. Серед них – Руслан, військовослужбовець родом із Дніпропетровської області. Чоловік каже, музична атмосфера значно розбавила лікарняні будні та навіть допомогла відволіктися від надокучливого болю.

Реалізувати такий задум для захисників взялися волонтери спільно з працівниками медичного закладу. Переконані – така реабілітація буде не менш помічною за фізичну.

Дозвілля для військовослужбовців в обласній клінічній лікарні планують продовжувати і надалі. Адже у такий спосіб ще й допомагають захисникам адаптуватися у соціумі та швидше повернутися до цивільного життя.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.