Соціум

У Долині демонтували меморіальний комплекс «Вічний вогонь» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Долині демонтували меморіальний комплекс «Вічний вогонь» з барельєфами Героїв Радянського Союзу В. Лаврищева і Д. Пилипченка по вулиці Шептицького в історичній частині міста. Виконати роботи доручили КП «Комунгосп», пише Репортер.

Відповідне рішення про демонтаж меморіального комплексу прийняв виконавчий комітет Долинської міської ради.  Там керувались законами України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нациського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та «Про місцеве самоврядування в Україні».

У мерії кажуть, меморіальний комплекс “Вічний вогонь” перебував у аварійному стані.

До того, як прийняти рішення про демонтаж пам’ятника на честь радянських солдатів, Долинська міська рада подавала запити до обласного управління культури, інші інстанції, щоб запевнитись, що це місце не є братською могилою, на що прийшла відповідь, що там немає жодних поховань, – йдеться в повідомленні міської ради.

Як повідомив міський голова Іван Дирів, на цьому місці планують встановити пам’ятник захисникам України, які віддали життя у війні з окупантом.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.