Соціум

У Бурштині реконструювали басейн майже за 2,5 млн грн

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Бурштині запрацював реконструйований басейн «Дельфін».

Бурштинська міська рада спільно з ДТЕК “Бурштинська ТЕС” здійснила модернізацію басейну, пише Репортер з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Бурштин, басейн, ДТЕК, Дельфін

На роботи, які значно підвищать енергоефективність і знизять витрати води компанія «ДТЕК» витратила більше двох мільйонів гривень. З міського бюджету було виділено близько 600 тис. грн на придбання насосів та заміну водопроводів.

Басейн завглибшки – від 1до 5 метрів. Активовано 5 плавальних доріжок. Температура 26°C.

Бурштин, басейн, ДТЕК, Дельфін

Створено комфортні умови для жителів громади та внутрішньо переміщених людей, які зможуть повноцінно займатися плаванням та зміцнювати своє здоров’я. Для громади – це і оздоровлення, реабілітація людей з інвалідністю, а також можливість розвивати плавання як вид спорту та здобувати призові місця не лише на всеукраїнському, а й міжнародному рівнях.

Бурштин, басейн, ДТЕК, Дельфін

Вітаю Бурштинську територіальну громаду та дякую всім, хто своєю щоденною працею, фінансовою підтримкою забезпечив відкриття цього необхідного для громади спортивного закладу. В умовах війни реалізація таких проєктів надзвичайно важлива, адже це ознака того, що ми перемагаємо і нас направду не здолати!, – резюмувала голова ОВА Світлана Онищук

Читайте: Під Франківськом виростили 15 тонн картоплі для ЗСУ

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.