Соціум

Під Франківськом виростили 15 тонн картоплі для ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

15 тонн відбірної картоплі, що вмістилися у 370 мішків, зібрали й передають на потреби Збройних Сил України, молоді ґазди з села Радча.

Навесні хлопці взяли в людей необроблені три ділянки – дві по 20 соток і одну на 25 – і засадили картоплею. Ще тоді домовилися – весь врожай піде на передову, аби там військовим було смачно і ситно, пише Репортер з посиланням на ТРК Вежа.

Хтось обороняє нас з того боку, а ми будемо підтримувати їх звідси чим зможемо, – говорить Іван Вацеба, фермер-волонтер.

Два Василі та Іван – будівельники, столярі та водії. На полі працювали поміж основною роботою. А кілька днів тому зібралися доброю компанією на 12 осіб, аби зібрати врожай.

Чоловіки хваляться врожаєм – показують картоплини розміром з долоню. Кажуть, було трохи й дрібної, але її вже продали, а за вторговані гроші купили м‘ясо для тушкованок на передову.

Велику картоплю передають на фронт безплатно.

виростили 15 тонн картоплі для ЗСУ

30 мішків з цього городу поїхало на схід, 10 віддали на дитбудинок і ще 10 – медикам, – говорить Іван Вацеба. – Вчора тону картоплі і 400 кг капусти передали волонтерам із Богородчанського району. І нам постійно телефонують з центральної та східної України, що є потреба для тих, хто годує мешканців, що лишилися без житла, тих, хто охороняє, солдатів.

Нині городи переорюють, аби віддати господарям. На весну хлопці готуються знову взятися за сапи.

Якщо війна закінчиться, то картопля буде потрібна як не воїнам, то людям, що постраждали від війни, –  додає Василь.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.