Соціум Фото

У Брошнів-Осадській ОТГ відкрили сучасний ЦНАП (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 4 грудня, у Брошнів-Осадській ОТГ відбулось урочисте відкриття ЦНАП, завдяки якому 10 тисяч мешканців громади отримають доступ до якісних адміністративних послуг з мінімальними затратами часу і кількістю візитів.

Завдяки інституційній підтримці Програми «U-LEAD з Європою» громада успішно створила належний ЦНАП, в якому надаватимуть 100 необхідних для мешканців послуг. Громада зробила частковий ремонт приміщення ЦНАП, який пристосований для людей з інвалідністю, а також обладнаний дитячим куточком та місцем для очікування, інформує пресслужба Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування.

«До створення ЦНАПу громада йшла практично від моменту свого створення. Ще два роки тому це приміщення, де ми сьогодні відкриваємо Центр надання адміністративних послуг, практично не належало ОТГ. Зараз це комфортні умови для максимально швидкого та якісного надання послуг, за якими звертаються мешканці», – каже голова Брошнів-Осадської громади Назарій Іванів.

Програма U-LEAD повністю облаштувала шість робочих місць нового Центру, включно з двома віддаленими робочими місцями адміністратора, меблями, технікою та програмним забезпеченням «Вулик».

«Дуже важливо, що доступ до якісних адміністративних послуг за кращими європейськими зразками отримають не лише мешканці Брошнів-Осади, але й усіх населених пунктів, які увійшли в ОТГ, завдяки віддаленим робочим місцям. Так втілився головний принцип наближення послуг до людей», – говорить радник з питань муніципальних послуг Центру розвитку місцевого самоврядування Марія Баран.

Працівники ЦНАП Брошнів-Осадської громади завершили курс навчання, розроблений українськими та шведськими експертами. Сертифікати їм вручив регіональний спеціаліст Програми Олег Білоус.

Програма “U-LEAD з Європою” фінансується спільно Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.