Соціум

Трендові anti-age технології, як новий вектор розвитку бізнесу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сучасний косметологічний ринок пропонує безліч процедур омолодження та ліфтингу шкіри. Це сфера, яка завжди буде мати постійний потік клієнтів, залишається актуальним напрямком розвитку бізнесу. На зв’язку Анна Чумак, досвідчений експерт компанії Zemits — одного з лідерів б’юті-індустріїї в Україні. В статті вона познайомить Вас з найбільш трендовими методиками, якій відрізняються результативністю та невеликим реабілітаційним періодом.

Мікрострумова терапія

Це вплив на глибинні шари за допомогою електричного струму невеликої потужності. Апарат стимулює підшкірно-жирову клітковину, лімфатичну систему, м’язи. Також він прискорює поділ клітин епідермісу, створення нових волокон колагену та еластину, прискорює внутрішній кровообіг. Мікрострумова терапія активно протистоїть віковим змінам, пігментації, набрякам та тьмяності шкіри.

Продуктова лінійка компанії Zemits містить багатофункціональні апарати, такі як Verstand Pro від Zemits, комплексні обладнання, які поєднують в собі 6 функцій догляду на очищення шкіри. Це мікродермабразія, ультразвуковий пілінг, мікроструми, RF-ліфтинг та електропорацію. Такий косметологічний комбайн чудово підійде як для відкриття власного салону, так і для розширення переліку послуг.

SMAS ліфтинг

Це інноваційна процедура омолодження з миттєвим результатом. Вже після першої процедури помітний значний ефект, який зберігається тривалий час. Наприклад, ефект від апарату SMAS ліфтингу HIFU від Zemits Ultranexx може тривати від 2 до 5 років.

Смас апарати – https://zemits.com.ua/category/face/apparaty-smas-liftinga-hifu-dlya-podtyazhki-lica прогрівають підшкірний шар до температури 60 градусів, створюючи “гарячі точки”. Підвищення температури в цих окремих ділянках змушує волокна колагену в SMAS та платізми скорочуватися, стимулюючи виробництво нового колагену.

Фотоомолодження

На прикладі лазерного приладу Adonyss QuantumPeak розглянемо технологію впливу. Апарат надає ліфтинг-ефект за допомогою світлових частинок. Проходячи через спеціальні фільтри, вони очищаються від ультрафіолету та змінюють шкіру на молекулярному рівні. Впливають на хромофори, які перетворюють світлову енергію в теплову та розподіляють її в тканинах. Процедура стимулює додаткове вироблення колагену та еластину, створюючи нові сполучні тканини, підтягує контури й ущільнює поверхню.

Це обладнання та безліч інших професійних апаратів можна знайти, відвідавши офіційний сайт Zemits. Бренд не лише як виробник, але й повноцінний бізнес-партнер, який допомагає своїм клієнтам досягти успіху. Доступ до закритого маркетингового порталу, план залучення нових клієнтів, друковані матеріали — і це лише частина комплексного сервісу від Zemits.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.