Соціум

Сильний головний біль: ефективні способи боротьби із мігренню

Google+PinterestLinkedInTumblr

Головний біль є досить поширеним проявом різних негараздів в організмі й зустрічається у більшості людей на планеті. Іноді сильний біль і часті мігрені не дають нормально працювати та жити, а впоратись з ними не можуть ніякі засоби. Щоб приборкати головний біль, слід пройти ретельне обстеження у лікарні, дотримуватися вказівок доктора та вести здоровий, рухливий образ життя.

D:\бажин\Копия Подорожник на Внешку\14.jpg

Симптоми мігрені

Сильні періодичні головні болі часто виникають без приводу, у будь-який час та де-небудь. В окремих випадках при мігрені допомагають таблетки від головного болю, але їх слід вживати з обережністю та після попередньої консультації з фахівцем. Дослідження виявили, що прояви мігрені бувають у приблизно чверті людей на планеті.

Виявити мігрень можна за наступними симптомами:

  • запаморочення;
  • сильний біль, різний за триванням та місцем розташування;
  • одночасне порушення зору, нудота, поколювання по тілу, яскраві спалахи перед очима;
  • порушення з боку мовлення й орієнтації у просторі.

Мігрень виявляється в різних вікових групах, як у жінок, так і в чоловіків. Не обходить ця недуга і дітей. Хвороба є спадковою, а більшість пацієнтів є жінками. Призвести до появи мігрені можуть стреси, гормональні зміни, деякі хімічні речовини, безсоння, кліматичні умови, хвороби.

Як ефективно послабити головний біль

Послабити біль можуть знеболюючі таблетки, нормалізація режиму дня, активний рух, водні процедури. Слід уникати факторів, які можуть призвести до появи головного болю:

  • Вживання шоколаду, копченої та вуличної їжі, алкоголю, жирів часто викликають напади мігрені. Глутамат натрію є збудливим трансмітером, що впливає на передачу нервових імпульсів.
  • Мігрень часто виникає під час дотримання дієт, голодування або при вживанні надмірно гарячих чи холодних страв.
  • Пусковим механізмом для появи болю може стати кава, але в окремих доведених випадках кофеїн зменшує прояви мігрені.

Щоб назавжди позбутися нападів головного болю, слід ретельно розробити власне меню, вживати корисні, необроблені, сирі продукти, доповнити меню стравами з риби, які містять жирні кислоти Омега-3,6, їсти насіння соняшника, бобові культури. Також доведено, що продукти, багаті на магній, знижують частоту та інтенсивність нападів мігрені. Якщо під рукою немає необхідних таблеток, замовлення ліків онлайн допоможе швидко отримати потрібну допомогу та приборкати головний біль. Рекомендується вживання після консультації з лікарем.

Неправильний спосіб життя є найпоширенішою причиною головного болю. Збільшіть час на свіжому повітрі, запишіться до басейну, відвідайте масажиста. Під час нападів допомагає усамітнення у кімнаті з трохи бляклим світлом, повільною музикою та невеличким водоспадом.

Допомагають пережити сильні напади мігрені таблетки від головного болю, рекомендовані лікарем. Щоб поставити точний діагноз, слід здати необхідні аналізи, дотримуватись режиму дня, відвідувати психолога, який допоможе здолати біль та психічне навантаження.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.