Соціум

Світ обертається навколо вас? Запаморочення – діагностика та лікування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Запаморочення (або головокружіння, або вертиго) являє собою вестибулярний розлад. Він викликає втрату рівноваги, зорові порушення.

Хворому здається, що світ обертається навколо нього. Цей тип розладу вважається одним з найскладніших для лікування завдяки тому, що виявити його причину (а отже, і вказати шлях лікування) буває зовсім не просто.

Клініка доктора Ігнатьєва, представлена на сайті https://spine5.com/lechenie/golova/golovokruzhenija/, розташована в Києві, має значний досвід виявлення лікування запаморочення. Причина захворювання може бути виявлена, якщо вчасно звернутися до лікаря та провести необхідне обстеження.

Симптоми та причини вертиго

Дуже часто головокружіння спостерігається при повороті голови, при нахилах тіла. Воно може виникнути після сильного стресу. Буває, що це явище супроводжується шумом у вухах, головним болем, болем у шиї. Якщо не проводити лікування, то до запаморочення можуть додатися інші симптоми – наприклад, нудота.

Найчастіше вертиго виникає з причини порушення функціонування середнього вуха, яке в організмі людини відповідає за підтримання рівноваги. Але це може бути викликано також захворюваннями хребта. Особливу увагу слід приділити захворюванням шийного відділу хребта, остеохондрозу шийного відділу. У цьому випадку, усунувши причини порушень та поновивши нормальний стан хребта, можна також усунути більшість симптомів, пов’язаних с запамороченням, зупинити прогресування захворювання. В будь-якому випадку важливо не зволікати зі зверненням по допомогу до лікаря, щоб не посилити хворобу.

Лікування запаморочення

При появі запаморочення треба виявляти обережність у вживанні препаратів, які знімають симптоми вертиго і при цьому не впливають на причину його появи. Медичні дослідження показали, що навіть у складних випадках організм людини часто може самостійно подолати ураження, а прийом препаратів, які маскують симптоми, утруднює цей процес і може призвести до хронічного перебігу хвороби та залежності від ліків.

Цілеспрямоване лікування можливо провести після того, як буде встановлена точна причина запаморочення. Якщо на тлі запаморочення у пацієнта спостерігається втрата слуху, якщо йому передувала травма або переохолодження, то перш за все треба звернутися до лікаря ЛОР. В інших випадках лікування необхідно проводити в умовах клініки. Клініка доктора Ігнатьєва спеціалізується на розладах вестибулярного апарату та проводить лікування позиційного запаморочення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.