Соціум Фото

Студенти медуніверситету зможуть навчатися по обміну в Іспанії (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Минулого тижня в Іспанії проходив IV Міжнародний тиждень у Вальядолідському університеті, на якому представили також Івано-Франківський національний медичний університет.

У події взяли участь 55 представників із 27 країн світу, а делегатом від ІФНМУ була представниця відділу міжнародних зв’язків  ІФНМУ Христина Лесів, пише пресслужба університету.

Четвертий рік поспіль Вальядолідський університет організовує Міжнародний тиждень для університетів-партнерів з метою поглиблення міжнародної співпраці, обговорення ідей для спільних проектів, обміну досвідом з університетами з усього світу. Захід відбувається в рамках програми Еразмус+.

Представники закордонних вузів зустрілися з ректором Вальядолідського університету Антоніо Ларго Кабрерізо, побачили аудиторії, бібліотеки, наукові та практичні центри, ознайомились із принципами навчання та роботи  університету.

«Окрім відвідин факультетів Вальядолідського університету, була змога спілкуватись з їхніми викладачами щодо можливостей мобільності, – розповідає Христина Лесів. – Наш університет готовий приймати їхніх викладачів, а головний запит маємо на фахівця зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія. Оскільки перемовини відбулися, чекаємо на заявку від викладача, який готовий до нас приїхати.».

Щодо студентських обмінів, то тут йдеться про можливості для навчання наших майбутніх медсестер і реабілітологів.

Двічі на рік організатори запускають реєстрацію, зокрема, перед стартом весняного та осіннього семестрів. Тож всі охочі можуть стежити за цієї інформацією і подаватися. Програми навчання для студентів ведуться іспанською мовою, але її можна вивчати вже під час навчання. Єдина вимога- високий бал з фахових предметів – не нижче дев’яти.

За цією програмою  два роки тому навчалися студентки медуніверситету Романія Соловій та Ірина Гохаленко.

Вальядолідський університет — державний університет в іспанському місті Вальядолід, в автономному співтоваристві Кастилія-і-Леон. Він заснований у ХІІІ столітті та входить до 14 найстаріших університетів світу. Кампуси університету розташовані у чотирьох іспанських містах – Вальядолід, Паленсія, Сеговія та Сорія.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.