Соціум

Студенти франківського медуніверситету передали на передову дрони

Google+PinterestLinkedInTumblr

Студенти Івано-Франківського національного університету передали два FPV дрони-камікадзе на потреби 10-ї ОГШБ «Едельвейс».

Кошти на дрони зібрали під час благодійного ярмарку до дня заснування університету.

студенти передали дрони на передову

Коли ми звернулися до ректора університету, із запитом організувати такий захід, він не тільки підтримав нашу ініціативу, а й запропонував підтримати саме 10-ту бригаду. Саме там воюють наші викладачі та студенти, — розповіла президентка Української медичної студентської асоціації в Івано-Франківську Надія Дутчин.

Отримали дрони волонтери фонду підтримки гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Мар’яна Мацьків та Андрій Геращенко, які й передадуть їх безпосередньо на передову.

дрони на передову від ІФНМУ

Мар’яна Мацьків подякувала студентам та організаторам за цей життєво важливий внесок у безпеку нашої країни:

Благодійний фонд зараз зосереджує всі свої зусилля на тему дронів, які відіграють ключову роль у боротьбі з ворогом. Одна така маленька «пташка» може завдати непоправної шкоди техніці та живій силі противника. Дякуємо вам за підтримку, вашу патріотичність та відданість нашій незалежності.

В.о. ректора ІФНМУ Микола Островський разом із волонтерами виголосили подяку усім організаторам та виконавцям благодійного ярмарку й вручили їм почесні грамоти за важливість їхнього внеску в обороноздатність України.

Читайте також: Годують 17 бригад. Волонтери просять допомогти з овочами для сухих борщів

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.