Соціум

Годують 17 бригад. Волонтери просять допомогти з овочами для сухих борщів

Google+PinterestLinkedInTumblr

З липня 2022 року Юля Ястребова робить сухі борщі для військових. Розповідає, що все починалося в неї вдома, на балконі. Коли запитів на борщі побільшало, виробництво перемістилося у Херсонський хаб.

Щодня ми виробляємо до 100 упаковок сухого борщу, — розповідає керівниця громадської ініціативи «Херсонський борщ» Юля Ястребова. — Одна упаковка заварюється кип’ятком і отримується п’ять літрів готової страви. За день ми переробляємо від 80 до 100 кг овочів, які потрібні на борщ, — морква, буряк, картопля, капуста.

За майже півтора року волонтери виготовили 4000 упаковок сухого борщу. Тобто 20000 літрів гарячої страви або 40000 порцій їжі для наших захисників.

Позаяк постійно зростають запити на таку їжу, і до нас постійно звертаються за допомогою нові бригади, пожертв, які зараз до нас надходять, недостатньо. Тому ми просимо тих, хто має змогу, допомогти нам овочами та приправами, — каже Юля Ястребова.

За її словами, на сьогодні ініціатива співпрацює з 17 бригадами та годує понад 3500 військових на різних напрямках.

Ми будемо дуже раді, якщо хтось із меценатів та фермерів відгукнеться, бо разом ми можемо нагодувати дуже велику кількість наших військових, що особливо цінно, — додає волонтерка.

Авторка: Ірина Гаврилюк

Какао, цукор, ЗСУ. Як на Франківщині діти роблять патріотичні цукерки

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.