Соціум

Соцмережа Instagram розповіла про тренди 2022 року

Google+PinterestLinkedInTumblr
Соціальна мережа Instagram склала звіт, де зібрала основні тренди, які визначатимуть розвиток культури у 2022 році.

Для цього опитали користувачів Instagram покоління Z (від 14 до 23 років). Опитування торкнулося таких сфер, як краса, соціальна справедливість, мода тощо, повідомляє Репортер з посиланням на ДТ і блог соцмережі.

Instagram

Кар’єра та освіта

У соцмережі зазначають, що пандемія сприяла тому, що молоді люди переглянули багато аспектів свого життя. Так, 90% з них вважають, що найкращу освіту дає досвід реального життя. З огляду на вартість вищої освіти, вони розглядають альтернативні шляхи навчання.

Крім того, 68% з них розглядають роботу як «щось, що я маю робити» і «не найважливішу річ у моєму житті». 71% молодих людей відповіли, що віддали б перевагу роботі, яка приносить задоволення, навіть якщо вона приносить менше грошей.

Здоров’я

Молоді люди стали ставити на перше місце психічне здоров’я та розглядати вибір, який вони роблять, з позиції того, як він впливає на їхнє самопочуття. Кожен третій з них робить практики, наприклад, медитацію, які допомагають підтримувати психічне здоров’я.

Наступним кроком молоді люди також назвали цілісне благополуччя. У соцмережі зазначають, що у 2022 році все ще практикуватимуться домашні заняття спортом, але благополуччя більше не розглядається лише з погляду фізичних занять.

Молоді люди більше приділяють увагу всебічному розвитку: малюванню, написанню музики тощо. А також намагаються зробити свій будинок більш затишним та дружнім до навколишнього середовища.

Читайте до теми:

Без українських виконавців. Що слухали українці у 2021 на Spotify

Соціальна справедливість

Молоді люди найчастіше беруть участь у соціальних акціях переважно в онлайн-форматі. Крім того, соціальні мережі допомагають поширювати інформацію про будь-які соціальні події. Користувачі Instagram більш залучені і до офлайн-життя, вони частіше голосують на місцевих та національних виборах, ніж ті, хто не зареєстрований у соцмережі.

Молоді люди зазначили, що у 2022 році більше жертвуватимуть на благодійність, а також більше стежитимуть за аккаунтами активістів.

Меми

Для молодих людей меми дають почуття контролю, більшість з них віддають перевагу мемам, пов’язаним з астрологією та ринком, а також очікують побачити більше подібного контенту в 2022-му. Крім того, наступного року все більшою популярністю користуватимуться меми з абсурдним гумором, а також пов’язані з криптовалютами.

Краса та мода

У цій сфері переважатимуть природна краса та мінімалістичний, натуральний макіяж. У соцмережі зазначили, що молоді люди все більше думають про те, що вони наносять на своє обличчя і тіло, тому надаватимуть перевагу чистій, сяючій шкірі з мінімумом продуктів на ній.

А ось у сфері моди, навпаки, переважатимуть сміливі ідеї, які молоді люди використовують «як двигун радості, оптимізму та самовираження».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.