Соціум

Смартфони для школярів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сучасні діти не уявляють своє життя без розумних гаджетів, тому постійно просять у батьків дорогі пристрої. Найбільш частим запитом є смартфони. Вони допомагають своїм маленьким власникам не тільки зв’язуватися з батьками і друзями, але й розважатися, дізнаватися щось нове і вирішувати дрібні повсякденні завдання.

Коли батьки погоджуються на таку покупку, їм буває важко визначитися з конкретною моделлю. Тут на допомогу приходить рейтинг кращих смартфонів для дітей за ціною і якістю. Це дасть можливість якнайшвидше відшукати функціональний гаджет за прийнятною вартістю, що полегшить завдання як батькам, так і дітям.

Та вкрай важливим є обрати не просто модний смартфон, як наприклад Samsung Galaxy Note 9, а той, що відповідає потребав в залежності від віку та способу життя.

За якими параметрами вибирати смартфон дитині

Деякі покупці звикли вибирати смартфони тільки за відгуками інших людей. Це, звичайно, вірна ідея, адже власники таких пристроїв можуть розповісти про них більше. Але не варто забувати, що у кожної людини свої вимоги і очікування. Тому орієнтуватися також стоїть на інші параметри:

  • Вік дитини

У дітей різного віку свої уявлення про «крутості» гаджета, тому моделі, здатні привести в захват першокласника, навряд чи зацікавлять підлітків. У той же час, пристрої, про які мріють тінейджери, будуть швидше незрозумілі маленьким дітям.

  • Камера

Сучасні діти роблять фото мало не кожні 5 хвилин, тому можливості основної, а особливо фронтальної, камер повинні бути великі.

  • Ємність акумулятору

Маленькі діти і підлітки після отримання смартфона на руки моментально почнуть закачувати всілякі ігри та розважальні програми, за якими проводитимуть чимало часу. Тому батарея гаджета повинна витримувати такі навантаження хоча б добу.

  • Процесор і оперативна пам’ять смартфона

Всі ті ж додатки непогано навантажують процесор і займають чималий обсяг пам’яті. Тому для дитини варто відразу почати шукати «місткий» гаджет з спритним процесором.

Вартість пристроїв з хорошим процесором перевищує середній цінник. Тому серед найдешевших моделей шукати їх не має сенсу.

  • Захист корпусу

Якщо пристрій обирається гіперактивній дитині, варто розглянути варіанти з додатковим захистом корпусу від ударів і вологи.

  • Популярність

Діти часто «полюють» на смартфони, які щойно вийшли в продаж. Тому виграшним варіантом буде придбати дитині гаджет, представлений світу не раніше минулого року.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.