Соціум

Швидкі тести і перевірка тиску. У франківському ЦНАПі щомісяця проводитимуть “День здоров’я” (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У франківських ЦНАПах медики започаткували акцію “День здоров’я” для жителів та гостей громади. Кажуть – на те, аби перевірити, чи у нормі базові показники, або пройти швидкі тести, багато часу не треба.

Вирішили стати ближчими до пацієнтів через те, що люди часто нехтують відвідинами медзакладів, пише Репортер з посиланням на канал 402.

Швидкі тести і перевірка тиску. У франківському ЦНАПі щомісяця проводитимуть "День здоров'я" (ВІДЕО)

Це – базові основні аналізи, які кожен пацієнт має проходити щорічно, якщо немає відхилень від норми. Якщо є, тоді потрібно це робити частіше, – каже терапевтка поліклініки № 5 Лілія Василюк. – Ми розуміємо, що не всі знаходять час, щоб піти до свого лікар-терапевна. Швидкі тести займають 5-10 хвилин.

Ініціативу у ЦНАПі підтримали, адже колись тут проводили вакцинацію для мешканців.

Зокрема, у ЦНАПі перевіряють артеріальний тиск, роблять швидкі тести на гепатити, а також вимірюють рівень цукру в крові.

Також тут мешканцям розповідають про програму медичних гарантій – послуги, які мешканці можуть отримати у медзакладах безкоштовно. Пацієнтам роздають памятки про такі послуги.

“День здоров’я” медики проводитимуть у ЦНАПі щомісяця аж до весни. А коли потепліє, можливо перенесуть її на нову локацію.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.