Соціум

Шпалери незамінні для ремонтних робіт в приміщенні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Питання розробки дизайну та вибору матеріалів для ремонту не менш важливий, ніж самі роботи. На ринку представлено багато цікавих рішень і асортимент їх постійно розширюється. Але в багатьох ситуаціях, люди віддають перевагу класичним матеріалам. Як у випадку з ремонтом стін, адже як використовувалися шпалери 40 років тому, також активно клеять люди їх і сьогодні. Хоча поняття шпалер серйозно змінилося, це набагато більш оригінальні вироби, що відрізняються за якістю і дизайнерською привабливостю.

Заглянувши на сайт oboi.com.ua, можна знайти широкий асортимент матеріалів та демократичні ціни на них.

Світ сучасних шпалер різноманітний і прекрасний

Раніше покупка матеріалів зводилася до вибору кольору та малюнку. А шпалери, що миються або з фотодруком, вважалися еталоном унікальності та мрією власників житла. Сьогодні миючими варіантами можна здивувати, але тільки в негативну сторону. При виборі оздоблювальних матеріалів, звертають увагу на те, з чого вони виготовлені. На сайті магазину https://oboi.com.ua/oboi/, представлений широкий асортимент таких рішень:

  • флізелінові;
  • паперові;
  • вінілові;
  • текстильні;
  • під фарбування.

Останній варіант дуже цікавий, оскільки він поєднує 2 види оздоблювальних матеріалів.

Із фотобоями потрібно поводитися грамотно

Вище говорилося, що вироби з фотодруком були популярні раніше, але і в наші дні вони активно використовуються для ремонту житла. Кращі фотошпалери від виробників зі світовим ім’ям, завжди доступні в магазині oboi.com.ua і варто поспішити із замовленням, їх дуже швидко розбирають. Оздоблення такими шпалерами специфічне і потрібно чітко продумати майбутній дизайн. Фотошпалери візуально зменшують простір і дозволяють грати з розмірами приміщення. Звичайно, вони повинні бути максимально на виду, а значить не допускається наявність громіздких меблів, які будуть закривати принти та порушувати гармонію в приміщенні.

Максимальна універсальність оздоблювальних матеріалів

Серед головних переваг таких матеріалів – універсальність як в плані виготовлення, так і застосування. Для друку підходить будь-яка основа, будь то папір, вініл, флізелін або тканина. Від цього залежить їх текстура, зовнішній вигляд та довговічність. Від обраного зображення, потрібно відштовхуватися при ремонті того чи іншого приміщення. Фото з мультиплікаційними героями або іграшками – ідеальне рішення для дитячої кімнати. У вітальні відмінно виглядатиме вид нічного мегаполісу, а на кухні натюрморти з продуктів або інтер’єри ресторанів. Коридор ідеальний варіант для абстрактних принтів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.