Соціум

Шість причин вибрати холодильники Electrolux Side-by-Side

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Власники великих кухонь можуть дозволити собі таку розкіш, як двокамерний холодильник, який ще має назву Side-by-Side. Адже завширшки він майже вдвічі більший за класичний холодильник.

Та наявність достатнього вільного простору у квартирі – не єдина причина, чому варто звернути увагу на Side-by-Side холодильник від Electrolux.

Ми запитали у представників бренду, які переваги ця техніка має перед звичайнихми холодильниками, які встановлені у більшості квартир. І відповідь нас дуже потішила.

Великий об’єм

Так, зрозуміло, що вдвічі більший холодильник матиме більше місця для зберігання. Та все одно заявлений виробником обсяг вражає — 549 літрів у моделі EAL6140WOU. Цього більш як достатньо для зберігання продуктів та готових страв для великої родини з 4-5 дорослих осіб.

Інтелектуальний контроль за температурою

Коли у родині багато охочих зазирнути у холодильник, є ризик того, що техніка просто не зможе правильно підтримувати температуру. Тож холодильники Electrolux гарантують коректну температуру заморожування. Прилад вмикає сигнал, коли температура у морозильнику стає високою і є ризик розморожування продуктів.

Потрібні продукти на видному місці

Якщо у вас є діти, які постійно відкривають холодильник, щоб дістати щось смачненьке, можна покласти ці страви, снеки чи напої у межах легкої досяжності. Так дверцята будуть триматися відчиненими менше часу.

І навпаки, якщо є харчові продукти або напої, які потрібно зберігати у недосяжному для маленьких дітей місці, їх можна розмістити на полиці вище.

Ні – безладу у морозилці

У звичайних холодильниках морозильна камера має невеликий об’єм і часто продукти примерзають один до одного через щільне розташування.

Двокамерні холодильники мають більший обсяг для зберігання заморозок. До того ж, через прозорий пластик видно усі стратегічні запаси.

Завжди свіжий лід та холодна питна вода

У холодильниках типу Side-by-Side є різні додаткові опції, одна з них – вбудований дозатор для кубиків льоду та диспенсер для фільтрованої води. Можна забути про воду з-під крана та незручні фільтри-кувшини.

Ідеальні фрукти та зелень

Температурний рівень у холодильнику впливає на свіжість фруктів та овочів. У більшості холодильників є контейнери для зберігання свіжих плодів, щоб вони не висихали. Але сучасні холодильники типу Side-by-Side дозволяють вибрати температуру, яка найкраще відповідатиме типу продуктів всередині.

Коли перед вами постає вибір холодильників, потрібна експертна думка та порада, щоб правильно підібрати техніку для кухні.

Тому перш, ніж зупинити вибір на певній моделі, варто прочитати, що з цього приводу радять експерти, наприклад, корисні статті у блозі Electrolux.ua, де вибору холодильників присвячений окремий розділ.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.