Соціум

Шість громад Прикарпаття отримали гуманітарну допомогу для переселенців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Рогатинська, Галицька, Тисменицька, Дубовецька, Бурштинська та Калуська територіальні громади отримали гуманітарну допомогу від USAID та благодійної організації «Мальовниче Прикарпаття» для переселенців.

Шістьом територіальним громадам Івано-Франківщини надали пральні, сушильні машини, обігрівачі, меблі, матраци, постільну білизну, ємкості для зберігання води, спальники, каримати, пише Репортер з посиланням на ОВА ІФ.

Загалом, громади отримали речі найпершої потреби для облаштування місць проживання переселенців, адже кожна з цих громад поселила певну кількість ВПО, – каже заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко. – Зараз є потреба у розгортанні додаткових комфортних ліжко-місць для переселенців, обладнанні приміщень необхідними елементами побутової техніки. Співпрацюючи із міжнародними донорами та органами місцевого самоврядування, визначаються потреби переселенців та відповідно й забезпечуються усім необхідним».

Читайте також: За тиждень юні коломияни зібрали для «десятки» 1700 гривень

Посадовиця розповіла, що спільно з міжнародними організаціями, благодійними фондами, зокрема й благодійним фондом «Мальовниче Прикарпаття», волонтерами, територіальними громадами на Прикарпатті налагоджена ефективна робота щодо надання необхідної допомоги переселенцям.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: