Соціум

Щоденники та блокноти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Хоча гаджети і заполонили наш світ, все ж залишилося місце для паперових блокнотів, щоденників та планерів. Наскільки великий цей простір, залежить від самої людини та паперового виробу. Якщо це, наприклад, легендарні Moleskine chickenart.com.ua, скоріш за все вони заполонять не менш як 90%, заливши «десятку» для електроніки. Так, вони дійсно круті, оці італійські блокноти, щоденники, листівки, тощо.

Не тільки «молескін» здатен підкорити будь-кого, а ще й багато інших брендів, кожен з яких теж має чим здивувати. Щоб не «заблукати» у цьому вирі, пропонуємо зосередитися на меті придбання блокноту чи записнику, опираючись на корисні поради. Що наведено нижче.

Формат

Найкращім вважається А5, тому що він достатньо компактний, зручний, можна покласти в свою звичайну сумку. Такий формат щоденнику презентабельний та складає гарне враження про людину, яка триває його в руках.

Обкладинка

В асортименті Chicken Art ви знайдете блокноти як з твердою, так і гнучкою обкладинкою. Якщо ви людина дуже активна та мобільна, ваша робота пов’язана із текстом, який іноді доводиться писати «на ходу», краще обрати нотатник з жорсткою обкладинкою. Це збереже записник у гарному стані, та й стане в нагоді, коли потрібно зробити важливий запис просто неба.

Палітурка

Нотатник може буде скріплений пружиною, скобами або прошитий чи проклеєний. Обирайте те, що вам зручніше. Наприклад, якщо це щоденник на велику кількість листків, краще обрати з пружиною. Це і зручно і практично, адже паперовий виріб не втратить естетичності.

Дати, розклад, лінійка чи клітинка

Або в загалі з чистими листками. Як і у випадку з палітуркою, обирайте те, що вам більше подобається. Наприклад, якщо ви будете робити не тільки нотатки, а й замальовки, краще обрати блокнот з чистими листками.

В залежності від дизайну, листки можуть бути звичайні білі, глянцеві, крафтофі, кольорові. На буд-який смак знайдеться виріб.

Ляссе та варіації

Чи потрібна вам закладинка у щоденнику або блокноті? Якщо ви багато чого записуєте у «товстий» щоденник, зручніше буде користуватися виробом із ляссе. Не потрібно буде гортати весь щоденник, щоб почати новий запис на чистому листку.

Кожний нотатник має свій тип та дизайн закладинки: стрічка, картон, гумка. Матеріал виконання може бути різноманітним.

З кишенькою?

Деякі блокноти містять кошеньку або конверт на задній чи передній стороні розвороту. Така дрібничка знадобиться для зберігання різних дрібничок. Наприклад, цікаві листівки, візитні картки, канцелярське приладдя.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.