У продажу вже з’явилися новорічні ялинки. Тому прикарпатські рятувальники нагадують, як правильно і безпечно встановити ялинку.
Так, щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили свята, необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки, пише Репортер з посиланням на управління ДСНС в Івано-Франківській області.
Новий рік – це свічки, хлопавки й вогні, а ялинки, на жаль, дуже добре горять. При цьому штучні ще й виділяють отруйні речовини, швидко плавляться й “розтікаються”. Тож ялинку треба ставити подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню – камінів, газових плит тощо.
При виборі штучної ялинки безпечніше віддати перевагу моделям, які мають протипожежну просякнення – ця інформація вказується на упаковці.
Щоб ялинка не впала або не поранила дитину, її треба правильно зібрати і встановити, а іграшки розподілити рівномірно. На ялинку не можна встановлювати свічі та бенгальські вогні, особливо в об’єднанні з ватним “снігом” і паперовими іграшками.
Жива, штучна, саморобна. Яка ялинка найкраща та де купити її у Франківську
Збирати штучну ялинку потрібно згідно з інструкцією. У процесі складання ялинки не рекомендується підпускати до неї дітей.
Для дитячої безпеки ялинку краще нарядити легкими прикрасами, які не б’ються: бантами, шишками, кульками зі склопластику тощо.
Слід дотримуватися й правил електробезпеки. Для прикраси ялинки не можна використовувати несправні й не сертифіковані електричні вироби.
Підключати гірлянди до мережі треба тільки за допомогою штепсельних з’єднань. При виявленні несправності в ілюмінації – нагрівання проводів, миготіння лампочок, іскріння, вона повинна бути терміново відключена.
Comments are closed.