Соціум

Що робити під час довгої подорожі на автобусі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Подорожі автобусом є одними з найдоступніших. Цей транспорт приїде в будь-яку точку, до якої ведуть дороги. Для нього не потрібно будувати спеціальних споруд, чи прокладати рейки. Мінус у тому, що на подорож витрачається багато часу. Наприклад, відстань Київ – Варшава автобус долає приблизно за 17 годин. Достатньо довго, тому треба підготуватися. В тому числі варто продумати, чим весь цей час ви будете займатися.

Провести час з користю

Щоб не марнувати час у відпустці, можна продумати, чим саме ви будете займатися. На шляху до пункту призначення обміркуйте перелік місць, які би ви хотіли відвідати. Складіть маршрут. Звісно, в багатьох автобусах є Wi-Fi, але він не завжди добре працює, так сам можуть виникати проблемі з мобільною мережею. Тому заздалегідь завантажте на смартфон статті та додатки.

подорожі на авітобусі новини Івано-Франківська

Вирушаючи в іншу країну, у дорозі можна вивчити основні фрази, які можуть знадобитися для спілкування з місцевими. Якщо це ділова поїздка, то час в транспорті можна присвятити підготовці промови чи документів. Наприклад, замовте квитки на https://transtempo.ua/ua/route/lviv-prague і розпочинайте вивчати чеську мову.

За час користування ноутбуком там накопичується безліч файлів та тек, тому під час подорожі їх можна розібрати, систематизувати, а зайві – видалити. Теж саме можна зробити з фотогалереєю. У тих, хто любить робити знімки накопичується багато невдалих кадрів, до яких ніяк руки не доходять.

В автобусі можна навчатися або працювати. Для цього слід завчасно підготувати потрібні папери, підручники та документи.

Мультимедійні розваги

Сучасна техніка дозволяє достатньо різноманітно провести час у дорозі (головне, щоб зарядка чи powerbank були під рукою). Всі розваги можна поділити на три категорії:

  • Музика;
  • Відео;
  • Ігри.

Знаходячись в обмеженому просторі, вам нема куди поспішати, вас ніщо не відволікає, тому навіть давно знайомі композиції можуть набути нові відтінки. Щоб не набридло слухати одне й те саме, не зайвим буде завантажити нових виконавців та пісень. Так вдасться і час скоротати, і розширити свої музичні смаки.

Що стосується ігор, то тут в кожного свої вподобання, головне заздалегідь завантажити, що вам подобається.

Для подорожі можна завантажити на ноутбук, планшет або смартфон декілька фільмів або навіть серіал. Якщо ви їдете вдвох, то знадобиться роздвоювач навушників, щоб не страждати з одним.

Розваги з попутниками

Необов’язково весь час бути на самоті із гаджетами чи паперами. Розпочати подорож можна з того, що познайомитись з іншими пасажирами автобуса. Серед них неодмінно будуть цікаві люди, а нові друзі – це завжди добре. З новою людиною, якщо вона вам симпатизує, можна цікаво провести час за розмовами протягом усієї поїздки. Обговоренню підлягають самі різноманітні теми: куди їдете, що збираєтесь робити, чим займаєтесь, що полюбляєте та інше.

Якщо розмови набридли, або знайти спільну тему так і не вдалось, то можна запропонувати гру. Найпростіше – гра в міста, або слова. Також можна обрати будь-який предмет та вигадати, як його використати не за призначенням – іноді виходить дуже весело. Насправді перелік ігор невичерпний, достатньо просто трохи пошукати в Інтернеті.

Але заводити знайомства виходить не у всіх. Та навіть у такому разі можна доволі цікаво згаяти час із попутниками. Достатньо просто уважно роздивитися в чому вони вдягнуті, як себе поводять. Далі в хід йде фантазія. Це така собі гра в детектива, де треба зрозуміти, чим взагалі люди займаються по життю. Також можна вгадувати, як вони себе будуть поводити далі у тій чи іншій ситуації. За таким заняттям можна згаяти декілька годин.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.