Соціум Фото

“Щенячий патруль”. У Франківську собаки склали заліки у кінологічні підрозділи (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Декілька кінологічних підрозділів  «служить» у Івано-Франківській бригаді тактичної авіації повітряного командування ”Захід”. Залучати чотирилапих до охорони величезних територій досить ефективно. Адже гострий нюх та чудовий слух собак просто незамінний для виявлення порушників територій режимних об’єктів.​

Собаки вже пройшли річний вишкіл. Тепер чотирилапі складають заліки з початкового курсу дресирування та захисної вартової служби.  Оцінює суддя Міжнародної категорії української кінологічної федерації Віктор Щєтінін  разом з начальником кінологічної служби Олександром Богатирьовим, пише Репортер з посиланням на сторінку у Facebook Повітряного командування “Захід” Повітряних сил ЗСУ.

Є відповідний наказ Генерального Штабу, де все чітко прописано, тому керуючись ним, судді оцінюють вівчурів вкрай відповідально. Чотири німецькі вівчури  Кольт, Крон, Курт та Кінг отримали спеціалізацію – ”спеціальні” та ”протидеверсійні” , а Кеті – ”міннорозшукова”. Вердикт однозназний – ”відмінно”. Їх наставники плідно попрацювали аби досягти бажаних результатів. Як результат – дипломи та відзнаки”, – йдеться в дописі.

Кінологічна служба бригади, завдяки навченим собакам, не лише здатна забезпечити надійну охорону і оборону особливо важливих об’єктів частини, а й протидіяти ДРГ та виявляти вибухонебезпечні предмети на території аеродрому.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.