Соціум

Ще п’ять лікарень Франківщини отримали генератори

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

П’ять закладів охорони здоров’я Івано-Франківщини отримали генератори. Таку благодійну допомогу вдалося отримати через Орден конвектуального Святого Ісуса Христа в Україні Римсько-католицької церкви, а саме Більшівецького монастиря.

Завдяки такій співпраці, на Прикарпаття надійшло вісім генераторів, потужністю 3,2 кВт, 6 та 7,1 кВт, пише Репортер з посиланням на Департамент охорони здоров’я ІФ ОДА.

генератори

Медицина – це та галузь, яка має ефективно працювати за будь- яких обставин, адже мова йде про збереження здоров’я і життя людей. А в умовах воєнного стану ми тим більше працюємо в посиленому режимі, позаяк навантаження на лікувальну мережу Прикарпаття значно зросло. Відрадно, що в цьому нам допомагають різні організації, в тому числі й релігійні, – запевнив директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко.

генератори

Варто зауважити, що церква вже не вперше долучається до надання благодійної допомоги, як для закладів охорони здоров’я області, так і для потреб військових та внутрішньо переміщених осіб.

Заступник директора департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомбак зазначив, що це обладнання стане в нагоді під час відсутності електропостачання та забезпечить безперебійну та ефективну роботу лікарень області.

Читайте: Пенсії в Україні: хто не отримає підвищення виплат навесні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.