Соціум

Ще дві бригади енергетиків з Прикарпаття поїхали відновлювати мережі на півдні

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 1 березня, одразу дві бригади “Прикарпаттяобленерго” вирушили на деокупований південь України.

Там енергетики допомагатимуть відновлювати зруйновану інфраструктуру, пише Репортер з посиланням на пресслужбу “Прикарпаттяобленерго”.

На Херсонщині збірна бригада філії “Центральна” під керівництвом майстра Миколи Марямпольського відновлюватиме лінії електропередач 10 кВ та 0,4 кВ. Для цих добровольців енергетичного фронту таке відрядження вперше.

А от бригада коломийської дільниці служби ліній вже вдруге за два місяці їде допомагати миколаївським колегам. Будучи вузькопрофільними фахівцями під керівництвом досвідченого майстра Василя Телюка здійснюватимуть ремонт та відновлення понівечених обстрілами високовольтних ЛЕП 35 кВ та 150 кВ.

На Миколаївщині та Херсонщині прикарпатські енергетики змінять бригади снятинських та долинських колег, щоб продовжити почату ними справу і заживити ще більше хат, ще більше мешканців, ще більше міст та сіл на звільненому півдні.

Читайте: Працювали на замінованих полях, чули обстріли. Коломийські енергетики два тижні відновлювали мережі на Миколаївщині (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.