Люди

Долинські енергетики розповіли, як їхнє авто підірвалось на міні на Миколаївщині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Спочатку пролунав гучний вибух, кілька секунд на усвідомлення того, що трапилось і дзвінка тиша …» – каже майстер Долинської дільниці служби ліній «Прикарпаттяобленерго» Василь Федорич. Днями бригадний автомобіль енергетиків підірвався на міні на Миколаївщині, пише Репортер з посиланням на пресслужбу “Прикарпаттяобленерго”.

енергетики, Прикарпаттяобленерго, міні, війна

Територія поблизу Снігурівки вважається однією з найбільш замінованих на Миколаївщині.

Над всіяними мінами полями проходять важливі для енергопостачання усього району високовольтні лінії 150 кВ, тож енергетики зі всієї України, які впродовж трьох місяців працюють над ліквідацією наслідків бойових дій на півдні, щодня трудяться в умовах підвищеної небезпеки для життя та здоров’я.

Робочий день підходив до завершення, – пригадує майстер долинської дільниці Василь. – Ми працювали на пошкодженій анкерній опорі, якраз займалися заміною побитих ізоляторів. Коли наші автомобілі переїжджали з місця на місце, трапилося найстрашніше. Спочатку проїхала «вишка» – як виявилося потім всього 20 см від ворожої міни, прикопаної землею.

Слідом рухався бригадний автомобіль ГАЗ-66, який перевозить електромонтерів. Секунда і пролунав гучний вибух.

енергетики, Прикарпаттяобленерго, міні, війна

Нам дуже пощастило, що в салоні нікого не було – лише водій, який відбувся переляком, – говорить енергетик. – Нам пощастило, що бригаду, яка стояла за 1-2 метри від епіцентру вибуху, не посікло осколками, бо міна була в землі достатньо глибоко. Пощастило, що весь удар на себе прийняло колесо – лише глина розлетілася навсебіч і диск погнуло. Дякуємо Богу, що все закінчилося саме так! Відверто кажучи, найважче було далі – прийняти рішення, які подальші наші дії.

На міні підірвалося авто, яке перевозить енергетиків. На щастя, у салоні нікого не було, крім водія

Енергетики з Долини, для яких це відрядження на південь вже стало другим, близько тижня допомагають колегам з «Миколаївобленерго» відновлювати понищені росіянами лінії електропередач. За цей час вже вдалося відновити близько 5 км ЛЕП-150 кВ. Це вже друга ротація цієї бригади під керівництвом майстра Василя Федорича.

Енергетики не зупиняються і продовжують працювати над відновленням електропостачання на деокупоавному півдні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.