Соціум

Ще 45 дітей з Франківська поїхали до Польщі у літній табір

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Польське місто Ополе знову приймає дітей з Івано-Франківська. 

На два тижні туди поїхали 45 дітей пільгових категорій. Це діти загиблих та чинних учасників бойових дій, пише Репортер з посиланням на пресслужбу міського голови Івано-Франківська.

Цьогоріч складно організувати процес оздоровлення та відпочинку на території України. Як альтернативу вирішили спробувати оздоровити дітей за кордоном. Подарувати їм частинку дитинства в ці непрості для України часи, – каже заступник директора департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Назарій Куземка.

Впродовж двох тижнів діти матимуть насичену програму відпочинку. Адже, з Івано-Франківська групи юних мандрівники вже їздили в подібні літні табори.

Я дуже рада. Думаю, буде цікаво. Бо скільки моїх друзів їхало – всі казали, що дуже круто відпочили. Тому дуже вдячні, – ділиться передчуттями від поїздки дванадцятирічна Вікторія.

За словами батьків – це можливість для дітей оздоровитись та відпочити там, де не лунають тривоги і нема війни.

Відправляю сьогодні дитину на відпочинок. Розлучатися на стільки часу важко, бо ми розлучаємось вперше. І для дитини, і для мене – це буде перший досвід, але він буде приємним. Є хвилювання, але думаю, що довіряю свою дитину правильним людям. Тому, думаю, що все буде добре, – каже Тетяна, мати дванадцятирічної дівчинки.

Хто може поїхати

Це не перша така подорож. Діти з Франківська вже їздили в міста Кошалін, Рибнік та Ополе. А ще плануються поїздки до міста Люблін з 21 по 30 серпня і з 30 серпня по 9 серпня.

Дякуємо місту Ополе та іншим містам-партнерам, які приймають наших дітей, – говорить міський голова Руслан Марцінків. – Загалом близько 350 дітей родин загиблих та учасників бойових дій зможуть відвідати і вже побували у наших містах-побратимах. Вони погодилися приймати дітей по два тижні, повністю забезпечують цю програму. Дякую рідним наших героїв, які сьогодні захищають нас. Ці поїздки – це скромний жест вдячності від громади та наших партнерів для дітей, щоб вони мали гарні емоції.

Поїхати на відпочинок можуть як діти Івано-Франківської громади, так і діти-переселенці. Однак, потрібна довідка-підтвердження приналежності до пільгової категорії. Детальніше щодо умов поїздки та перелік необхідних документів звертайтесь за тел: 53 40 79 (Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради).

Готові лише 11%. Чи зможуть школи на Прикарпатті з вересня навчати учнів офлайн

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні