Соціум

Сергій Мавроді

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього разу відзначаємо відомого російського бізнесмена зі стійкою репутацією шахрая. За невтомність і наполегливість. Днями у центрі Івано-Франківська безкоштовно роздавали книгу Сергія Мавроді про скандальну фінансову піраміду «МММ».

Нагадаємо, на початку 1990-х Мавроді побудував у країнах СНД найбільшу фінансову структуру та за три роки зібрав гроші з 11 млн. вкладників. Більшість своїх партнерів (а саме так він називав довірливих клієнтів) фінансист пошив у дурні, а їхні вклади вилетіли у відому тільки самому Мавроді трубу. Потім його заарештували, судили, але він вийшов із в’язниці депутатом Держдуми Росії. Пізніше утік за кордон, та згодом повернувся додому.

Тепер Мавроді знову примусив згадати про себе. Заявив про створення нової «МММ». Вирішив розповісти людям свою історію, почав писати книжки. Та, яку іванофранківцям вручали на вулицях, вийшла накладом… 10 млн. примірників.

Виглядає, що авантюрист знову вийшов на полювання за чужими грошима. До речі, наші городяни брали книгу з цікавістю. Адже платити не треба. Людоньки, невже ми не помудрішали?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.