Соціум

Саджавка на Прикарпатті увійшла в п’ятірку “Неймовірних сіл України 2020”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
2 листопада 2020 року завершилося онлайн-голосування V Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020», в ході якого були визначені села-фіналісти.

В рамках онлайн-голосування кожен охочий міг віддати свій голос за одне, два або три села. В результаті визначили п’ять найкращих бізнес-проєктів розвитку сільських територій, пише Репортер з посиланням на АгроПортал.

Село Саджавка Надвірнянського району зайняло третє місце за освітлення вулиць автономними ліхтарями.

Решта бізнес-проєктів також варті уваги, але були недооцінені під час голосування. Саме тому члени Експертної ради конкурсу вирішили дати шанс ще трьом громадам захистити свої проєкти. Ними стали:Головчинці, Хмельницької області, Санжійка, Одеської області та Сосонка, Сумської області.

Таким чином у фіналі за звання «неймовірного» будуть змагатися вісім громад.

З 15 листопада редакція AgroPortal.ua розпочне публікувати матеріали про кожне із сіл-фіналістів, в яких розповість, чим живуть села, як розвиваються та чому саме їхня бізнес-ідея варта перемоги.

Захист бізнес-проєктів сіл відбудеться в січні 2021 року. Точна дата буде оголошена згодом.

Для довідки: конкурс «Неймовірні села України 2020» онлайн-видання AgroPortal.ua цьогоріч проводить уп’яте. Головний приз — 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проєкту від головного партнера — Посольства Королівства Нідерландів в Україні. Крім головного подарунка переможцю, компанія «Бейкер Тіллі Україна» допоможе одному з 10-ти сіл, які пройшли до етапу онлайн-голосування, в реалізації їхнього бізнес-проєкту. А Всеукраїнська асоціація громад одному із сіл-фіналістів надасть комплексний консультаційний супровід громади на період становлення після місцевих виборів. П’ятірка сіл-фіналістів конкурсу отримає річну передплату на журнал Agroexpert та набір спеціалізованої аграрної літератури.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.