Соціум

Рятувальники у Карпатах вивели з гір туриста з Сумщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

19 серпня, о 08:42, до Служби порятунку зателефонувала жінка. Вона повідомила, що її брат 1994 р.н., житель Сумської області 15 серпня вирушив у похід з села Стара Гута й не повернувся у вказаний час. Також зв’язку з чоловіком немає і для його пошуку необхідна допомога рятувальників, повідомляє управління ДСНС області.

рятувальники новини Прикарпаття

Для перевірки вказаного жінкою туристичного маршруту було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення міста Івано-Франківськ, у складі 5 чоловіків особового складу та 1 одиниці техніки, з них один кінолог з собакою, – йдеться у повідомленні ДСНС.

рятувальники новини Прикарпаття

Туристи знайшли на «зеленому маршруті» поблизу полонини Лисиця. Стан здоров’я в нормі, медичної допомоги не потребував. В подальшому його супроводили до села Стара Гута. Звідти він направився до тимчасового місця проживання.

Рятувальники постійно просять туристів реєструвати свій похід у гірських пошуково-рятувальних підрозділах. Для зручності це можна зробити заздалегідь через онлайн-форми, розміщені на сайтах територіальних підрозділів Служби порятунку.

Читайте: Надвірнянські рятувальники допомагали дитині, що застрягла між металевими прутами

Також рятувальники радять користуватися мобільним додатком”Порятунок у горах”.

Цей додаток призначений для комунікації туристів з рятувальною службою, а саме:

• голосових дзвінків;

• передачі сигналів “SOS” із географічними координатами.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні