Соціум

Руслан Савчук: 13 захворілих на гепатит А, один клас на дистанційному навчанні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Головний державний санітарний лікар Прикарпаття Руслан Савчук розповів про захворюваність на гепатит А в Івано-Франківській області на брифінгу в обласній військовій адміністрації.

Впродовж жовтня та листопада 13 людей захворіли на Гепатит А. Також відомо про 21 контактного з хворими особами, в однієї контактної особи підтверджено інфікування. 8 людей знаходяться в ОКІЛі, троє з них – діти. Їхній стан – середньої важкості. Важливо, що всі ці випадки між собою не пов’язані. Люди не виїжджали за межі міста чи області. Ми провели заключну дезінфекцію за місцем проживання, – розповів Руслан Савчук.

Станом на сьогодні, епідрозслідування зареєстрованих випадків продовжується.

Стосовно навчальних закладів, де реєструвалися по одному випадку хвороби, в одному з ліцеїв клас відправили на онлайн навчання. Такі рекомендації ми не давали. Рішення ухвалила місцева влада. У всіх інших ліцеях, де навчалися ці діти, звичний режим навчання, — розповідає Руслан Савчук Суспільному.

Руслан Савчук запропонував нашим науковцям кафедри інфекційних хвороб та епідеміології ІФНМУ долучитися до епідрозслідування зареєстрованих випадків.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.