Соціум

Руслан Марцінків: Наше місто крок за кроком прямує до сучасної охорони здоров’я

Google+PinterestLinkedInTumblr

Під кінець 2022 року, як і рік перед тим, в івано-франківській медицині сталося чергове оновлення. У поліклініці №5 відкрито оновлений ЛОР-кабінет із сучасним обладнанням для діагностики та лікування. Нагадаємо, у грудні 2021 року запрацювали оновлені кабінети функціональної діагностики та для офтальмолога, невролога і педіатра в міській дитячій лікарні та нове реабілітаційне відділення — в поліклініці №2.

Руслан Марцінків медицина новини Івано-Франківська

У ЛОР-кабінеті поліклініки №5, для якого купили два сучасні фіброоптичні отоскопи для огляду вуха та аудіометр для діагностики ураження слуху (подібний прилад є лише в обласній лікарні), а також встановлені потужні LED-освітлювачі, пацієнтів обслуговують двоє лікарів.

Читайте Руслан Марцінків: “Підприємці повинні підставити плече та разом із владою рятувати людей”

Кабінет оновили за кошти, які заробила сама поліклініка.

Річ у тому, що поліклініка №5 здійснює платні медогляди залізничників, в яких передбачено й проведення аудіометрії, і це є основним джерелом її доходів.

Ми хочемо, щоб кожна міська поліклініка мала такий ЛОР-кабінет, аби вони могли конкурувати з приватними медзакладами. І тому закуповуємо нове обладнання, — повідомила директорка КНП «Центр первинної медичної та консультативно-діагностичної допомоги» Ольга Савчук.

Читайте Руслан Марцінків: Нині кожна третя дитина у школі чи садку харчується за рахунок міського бюджету

Наші медичні заклади в такий непростий час не тільки виживають, а й роблять кроки у своєму розвитку. На перспективу дуже важливо, щоби медзаклади міста створювали нормальні умови для праці медиків та обслуговування пацієнтів. Попри фінансові проблеми наше місто крок за кроком прямує до сучасної охорони здоров’я, — узагальнив здобуток поліклініки №5 Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

А народна депутатка України Оксана Савчук зауважила, що в поліклініці №5 зможуть обстежуватися й військовослужбовці у відпустці або демобілізовані, серед яких є дуже багато тих, що зазнають контузії в боях із московитами.

Читайте Руслан Марцінків: Івано-Франківськ має всі можливості розвивати тролейбусний рух

Розвиток медичної галузі є одним із пріоритетів міської влади в Івано-Франківську. У попередні роки міська влада фінансувала закупівлю діагностичного та лікувального обладнання на десятки мільйонів гривень щорічно і капітальний ремонт лікарень та поліклінік. Цього року в умовах воєнного стану через введення державою фінансових обмежень для місцевої влади цей процес тимчасово зупинено.

Автор: Мирослав Стефанців

На правах промо

Читайте Руслан Марцінків: Завдяки злагодженій роботі енергетиків, комунальників і розумінню франківців ми переживемо цю важку зиму

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.