Соціум

Руслан Марцінків: “Підприємці повинні підставити плече та разом із владою рятувати людей”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-Франківськ продовжує готуватися до надзвичайної ситуації, пов’язаної з припиненням постачання електроенергії, так званого блекауту. Минулого тижня вже інформували про облаштовані в навчальних закладах, підвалах житлових будинків, на стадіоні «Рух», в міському парку культури та відпочинку імені  Шевченка, локомотиворемонтному заводі пункти обігріву та про відновлення роботи когенераційних котелень, які одночасно виробляють тепло та електроенергію. 

Руслан Марцінків новини Івано-Франківська
Пункт обігріву для найменших

За останній тиждень до переліку пунктів обігріву додався ще один — у приміщенні Муніципального центру дозвілля на Набережній, 42, який готовий у час «ікс» прийняти понад пів сотні франківців. Для них є лавки, обігрівачі, питна вода та продукти тривалого зберігання.

Але до підготовки громади до надзвичайних ситуацій причетний і бізнес.

Минулого тижня в міській раді відбулося дві профільні наради з представниками великих торговельних мереж і малого підприємництва. Раніше міський голова Руслан Марцінків радився з провайдерами та операторами зв’язку і соціальними працівниками.

Читайте: «З більшими морозами ситуація може стати ще гіршою», – Руслан Марцінків про відключення електрики

Отож якщо в місті вимкнуть подачу електроенергії на тривалий час — понад 24 години й виникнуть проблеми з теплом і зв’язком, то великі мережеві магазини «АТБ», «Метро», «Сільпо», «Велмарт», «Епіцентр» стануть місцем, де люди зможуть погрітися та зарядити свої гаджети. А місто береться посприяти цим торговим мережам із доставкою та зберіганням нафтопродуктів для генераторів.

У разі блекауту на тривалий час допомогти містянам готовий і малий бізнес Івано-Франківська. Маленькі магазинчики готові стати місцем, де франківці зможуть зігрітися, підзарядити ґаджети та випити гарячого чаю. У кожному з таких закладів торгівлі будуть розміщені листівки з адресами найближчих стаціонарних пунктів обігріву. Так домовилися під час профільної наради з міським головою Русланом Марцінківим представники дрібні підприємці. Міська влада, зі свого боку, буде сприяти організації таких мініпунктів на базі торговельних закладів місцевих підприємців.

Читайте Руслан Марцінків: Завдяки злагодженій роботі енергетиків, комунальників і розумінню франківців ми переживемо цю важку зиму

Домовилися порятувати людей в разі довготривалої відсутности світла. Дуже важливо, щоби наші магазинчики не припиняли роботу. Ми готові сприяти, допомагати, щоби бізнес працював і допомагав людям. Бачимо, що ситуація не сильно покращується. Під час війни відсутність світла цілком можлива і в Івано-Франківську. Тож підприємці повинні підставити плече разом з владою і допомогти рятувати людей. Гіпермаркети і невеликі крамниці стануть пунктами, де люди зможуть зігрітися, зарядити телефони… Важливо, аби місто жило, — наголосив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Мирослав Стефанців

Читайте Руслан Марцінків: Поїздки на фронт з допомогою буду продовжувати

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.