Соціум

Родині рентген-лаборанта з Прикарпаття, який помер від COVID-19, держава заплатить компенсацію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Для родин, батьків і утриманців сімейного лікаря із Закарпаття, рентген-лаборанта з Івано-Франківської області та лікаря-терапевта з Одещини, які померли внаслідок гострого професійного захворювання на COVID-19, з держбюджету профінансували одноразові страхові виплати.
Родинам виплатили 1 мільйон 576 тисяч 500 грн за кошти державного бюджету відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», пише “Репортер” з посиланням на пресслужбу ІФ ОДА.

Медичні працівники інфікувалися коронавірусом SARS-CoV-2 внаслідок контакту з пацієнтом, матеріалами чи переносниками захворювання під час виконання посадових обов’язків.

Фонд соціального страхування України профінансував страхові виплати 13 липня. Кошти надійдуть на рахунки членів сімей упродовж декількох банківських днів. Раніше ФССУ виплатив цим родинам одноразові допомоги у розмірі 210 тисяч 200 гривень за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням.

Загалом на цей напрям фінансування Урядом передбачено 233 мільйони 322 тисячі гривень. Кошти виділені Міністерству соціальної політики України з фонду боротьби з COVID-19 та надані ФССУ на безповоротній основі для здійснення виплат.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.