Соціум Фото

Робота на один день у Франківську: як діти були газовиками (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 15 червня, у Івано-Франківську понад три тисячі дітей спробували себе у ролі газовиків. Умовно виїжджали на аварійні ситуації, приймали та передавали по рації виклики та навіть навчилися одягати засоби індивідуального захисту.

За виконану роботу діти отримували запис у дитячій трудовій книзі, пише “Репортер” з посиланнм на прес-службу газовиків.

Працевлаштування дітей на кілька годин e газову службу відбувалося в рамках проекту «Місто професій».

На кілька годин у парку Шевченка розгорнулося імпровізоване містечко. Близько 100 фахівців різних спеціальностей продемонстрували дітям можливості дорослого світу – розказали про свою професію, щоб кожна дитина у майбутньому мала змогу обрати не просто фах, а й улюблену справу.

На вході до парку кожна дитина отримувала паспорт і карту представлених професій. Після короткого майстер-класу від фахівців у різних галузях, діти приступали до роботи – виконання певних завдань. Сумлінні «працівники» отримували запис у трудовій книзі – паспорті «Міста професій».

Уже другий рік поспіль у профорієнтаційному заході взяли участь газовики. Таємниці своєї професії презентували працівники аварійно-диспетчерської служби «104».

«Сьогодні ми допомагали малечі опанувати навички фахівців служби екстреного реагування. Після короткого майстер-класу діти діяли як справжня бригада АДС: приймали та передавали по рації інформацію про витоки газу, із ввімкнутими сиренами поспішали на аварійні ситуації, умовно їх ліквідовували, і навіть, одягали засоби індивідуального захисту», – розказує старший майстер АДС Івано-Франківського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» Сергій Шишуряк.

Газовики переконані, продемонструвавши специфіку їхньої діяльності, діти краще можуть зрозуміти, чи подобається їм професія газовика й наскільки вона є складною та цікавою.

Окрім того, малечі нагадали правила користування газом у побуті, розповіли, в яких випадках необхідно телефонувати на «104», роздали тематичні листівки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.