Соціум

Ringostat – ідеальный callback-сервіс

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Конкуренція є основним мотивом пошуку шляхів залучення потенційних клієнтів. Без реклами на сучасному ринку не обійтись. Соціальні мережі, білборди, радіо і маршрутки – усі засоби і шляхи підходять, якщо демонструють результат – дзвінки і замовлення клієнтів через сайт.

Якщо клієнт заохочений до комунікації, він налаштований на покупку товару або замовлення послуги, втім в даний момент зайнятий, залишить свій номер в очікуванні зворотнього дзвінка. Відповідно, власнику сайту варто обрати дієвий callback-сервіс. З налаштуваннями системи допоже Ringostat – ідеальный callback-сервіс, який підкуповує своєю унікальністю і працездатністю. Сервіс без недоліків, досить просто налаштовується і працює відразу після установки. Для тих, кому потрібен потужний інструмент, хто не бажає довго копатися в налаштуваннях, він буде більш дієвою системою зворотних дзвінків.

Як працюють новомодні “миттєві зворотні дзвінки”?

Ті самі, що обіцяють передзвонити за кілька секунд, типу «Ви пробули на сайті 10 секунд, хочете, аби ми Вам передзвонили?», або «Виникли питання? Залиште свій номер, наш менеджер Вам передзвонить». Такі звернення підштовхують потенційного покупця до активних дій.

А оскільки, телефонні переговори лишаються одним з найбільш ефективних інструментів, варто налагодити контакт у цьому напрямку, аби домогтися підвищення півня продажів. Ringostat – лідер послуг на ринку маркетингу, пропонує широкі можливості розвитку бізнесу, зокрема шляхом використання callback-сервісу. З https://ringostat.com/ru/callback/ нові системи з’єднують клієнта і оператора протягом 20-30 секунд. Здійснюється автоматичний набір номеру, введений у форму на сайті, і номер оператора, з поєднанням їх в одну лінію.

Принцип роботи і функції зворотного дзвінка

Простота принципу роботи “зворотного дзвінка” очевидна. Відвідувач сайту заповнює форму, вказує свій номер, а система автоматично налагоджує зв’язок між менеджером компанії і клієнтом, причому для обох абонентів дзвінок буде вхідним.

Завдання зворотного дзвінка – лідогенерація. Відвідувач, залишивши свої контакти, з великою вірогідністю стане клієнтом. І спілкування треба налагоджувати, поки відвідувач «тепленький» і знаходиться на сайті, або вказує зручний для розмови час зворотного дзвінка.

Переваги налаштування зворотнього дзвінка на сайті:

Для покупця

  • Немає потреби шукати контакти продавця.
  • Не витрачає гроші на дзвінок.
  • Не чекає з’єднання з менеджером.

Для бізнесу – пропозиція різних варіантів мотивує до комунікації, як наслідок, покупки товару або замовлення послуги.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.