Соціум

Реєстрація торгової марки в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Інтелектуальна власність з кожним роком набирає все більше популярності. Конкуренція зростає, саме тому власники вживають усіх можливих заходів для забезпечення захисту своїх прав. У випадку, коли компанія має власну торгову марку, знадобиться така процедура, як реєстрація торгового знаку в Києві.

Дуже часто з’являється актуальне питання – хто може допомогти з реєстрацією? Компанія Wise Group – патентно-юридичне агентство, досвід якого понад 10 років!

Як проходить реєстрація торгової марки?

Зареєструвати торгову марку можна або самостійно, або за допомогою патентного повіреного. Багато хто обирає другий варіант, бо він має ряд переваг.

Так, ви зможете зекономити час і сили, а також будете впевнені, що реєстрація пройде успішно. Крім того, у профільних експертів є можливість провести повний та ефективний попередній пошук.

Отже, сама процедура реєстрації проходить у декілька етапів, а саме:

  1. Вибір класу та типу торгової марки. Для цього існує спеціальний документ – МКТП. У ньому зазначені всі можливі класи товарних знаків. Якщо говорити про тип, то це може бути словесна торгова марка, образотворча, комбінована або об’ємна. Для того щоб правильно провести кваліфікацію ТМ, краще звернутися за допомогою до експертів.
  2. Проведення попереднього пошуку на тотожність і схожість. Однією з причин відмови в реєстрації є тотожність і схожість з товарним знаком, який вже зареєстрований. Щоб уникнути такої ситуації, необхідно заздалегідь перевірити базу зареєстрованих торгових марок. На жаль, не всі ресурси мають відкритий доступ, саме тому ефективний і повний пошук можуть провести лише фахівці з питань інтелектуальної власності.
  3. Підготовка документів. Для початку реєстрації торгової марки необхідно подати повний пакет документів до Укрпатенту. За допомогою фахівців, вам не доведеться складати заяви та перевіряти їх на правильність. Вам лише необхідно надати копії документів, що стосуються вашого товарного знаку, а все інше зроблять спеціалісти.
  4. Подача документів та оплата державних зборів. Після того, як весь пакет документів зібраний, він подається до Укрпатенту, а власник торгової марки повинен сплатити державні мита та збори для подальшої процедури реєстрації.
  5. Прийняття рішення. Безпосередньо в самому Укрпатенті проходить дві експертизи, за результатами яких виноситься рішення про подальшу реєстрацію або про відмову в реєстрації.
  6. Публікація та видача Свідоцтва. Якщо ж було прийнято рішення про реєстрацію, тоді інформація про торгову марку публікується в офіційних джерелах. Потім Свідоцтво про реєстрацію передається заявнику.

Компанія Wise Group зможе зареєструвати вашу торгову марку швидко, вигідно та професійно! Залишилися питання? У них ви можете отримати всі відповіді, замовивши безкоштовну консультацію.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.