Соціум

«ПТН ПНХ!» і графіті Бенксі. На Франківщині погасили марку, присвячену річниці війни

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті урочисто погасили марку, присвячену річниці повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Сьогодні, 24 лютого, у роковини від початку повномасштабної війни російської федерації проти України в приміщенні центрального відділення АТ “Укрпошти” відбулося урочисте погашення нової поштової марки з символічною назвою «ПТН ПНХ!», пише Репортер з посиланням на ІФ ОДА.

марку

Дуже знаково, що на зображенні маленький хлопчик перемагає візуально сильнішого супротивника. Саме таку аналогію можемо провести і між Україною та росією, яка значно більша у масштабах та ресурсах, проте, як показує досвід, набагато слабша за нашу державу. Вірю, що зовсім скоро настане наша перемога та Україна знову стане вільною, незалежною державою з визнаними кордонами 1991 року, – сказав під час виступу заступник голови ОДА Вадим Созоник.

марку

За словами керівника Івано-Франківської обласної дирекції АТ «Укрпошта» Михайла Рудого, марка носить символічний характер, оскільки вказує напрямок всьому російському світу, куди іти, таким чином демонструючи наше ставлення до них.

Ескізом марки став малюнок-графіті всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі, створений ним анонімно в Україні в 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка Київської області.

марку

В Укрпошті зауважили, що нова поштова марка – благодійна. Кожен, хто придбає марку «ПТН ПНХ!», стає учасником благодійного проєкту. Тираж поштової марки – 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Вартість маркового аркуша – 180 грн., з яких 42 грн. – благодійний внесок.

Читайте: Пенсії в Україні: хто не отримає підвищення виплат навесні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.