Соціум

«Прикарпаттяобленерго» збирає книги дітям прифронтової зони

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прикарпатські енергетики долучились до ініціативи ГО «Дружина воїна» і соціального проекту «Кав’ярня 4.5.0», які збирають дитячу літературу на Схід.

Надихнувшись ініціативою, колектив обленерго оголосив власну благодійницьку акцію – «Українські книги дітям з прифронтових територій», пише Репортер.

книги обленерго новини Івано-Франківська

В рамках акції енергетики до 18 лютого збиратимуть дитячу літературу українською мовою, нову та вживану, від дитячих казок до енциклопедій. Вони звернулись до прифронтових бібліотек та отримали від них список необхідної рекомендованої літератури згідно з навчальною програмою.

Більшість книг зі списку будуть придбані працівниками на кошти «Е-Підтримки», а також на благодійні пожертви.

Також свої книги з автографами передадуть письменники, з якими профспілкова організація співпрацює в рамках Літературного марафону, що саме триває в обленерго.

Їх поєднала війна. Як у Франківську дружини воїнів тримають тил (ФОТО)

Зібрані книги будуть передані у центральні бібліотечні системи Щастя та Станиці Луганської, звідки їх передадуть у бібліотеки менших містечок та сіл.

Прикарпатські енергетики закликають долучитися до ініціативи. Дитячу книгу в доброму стані можна передати в офіс ГО «Дружина воїна» на Шашкевича 2/14 у Франківську. Також у книзі можна передати листівку або лист дітям на Сході.

До слова, енергетики Прикарпаття не вперше проводять благодійницькі збори книг. Минулого року колектив обленерго передав 600 із них у вісім соціальних закладів області, допоміг сформувати полицю букросингу «Прикарпатському обласному центру служби крові», а також долучився до проєкту «Стильна бібліотека» з поповнення бібліотечних фондів навчальних закладів міста Івано-Франківська.

Вісім років війни або Чому Авдіївка не панікує

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.