Соціум

«Прикарпаттяобленерго» встановило черговий корпоративний рекорд (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

По-особливому тепло та душевно. «Прикарпаттяобленерго» встановило черговий корпоративний рекорд. Працівники компанії колективно заспівали знану у всьому світі українську пісню «Ой у лузі червона калина».

Виконали пісню колективи центральних служб та працівники семи філій компанії. Так символічно підприємство відзначило своє 92-річчя. Разом з цим, кажуть енергетики, виступ присвятили українським захисникам, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Це символічне музичне вітання для наших 104 мобілізованих колег, які сьогодні на фронті, – каже начальниця відділу інформаційної політики АТ «Прикарпаттяобленерго» Наталія Лещишин. – Пісня є таким символічним мостом між заходом і сходом, між тилом і фронтом. Пісня «Ой лузі червона калина» додає сили чи ти в тилу, чи ти на фронті.

Під час святкування енергетики влаштували благодійний ярмарок. На ньому продавали брендовану сувенірну продукцію та власноруч виготовлені смаколики. А всі виручені кошти, каже голова профкому Ольга Тишко, передадуть на потреби працівників компанії, які зараз захищають Україну на фронті.

Читайте також: Ціни впали, але не всюди. Що зараз з орендою та купівлею житла у Франківську

Ми завжди з ними тримаємо зв’язок, – говорить Тишко. – Зараз є потреби на зиму – взуття, спальники та інше спорядження. І ми стараємося таким чином зібрати ці кошти, щоб ми могли ці запити виконати. Зазвичай 20-30 тисяч, це так на старті, що ми мали б зібрати.

У День народження компанія відзначила найактивніших енергетиків-волонтерів символічними подарунками. За свою благодійну діяльність вони отримали подяки та пам’ятну монету «Ой у лузі червона калина».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: