Соціум

«Прикарпаттяобленерго» розіграло три smart-лічильники

Google+PinterestLinkedInTumblr
В рамках проведення конкурсу для підписників сторінки АТ «Прикарпаттяобленерго» у Facebook енергокомпанія розіграла три smart-лічильники.

Конкурс тривав з 20 вересня по 3 жовтня, а от переможців, які виконали всі умови конкурсу «Показники в месенджері подавай – розумний лічильник вигравай!» визначили сьогодні, 4 жовтня, за допомогою онлайн генератора випадкових чисел Random.org.

Впродовж двох тижнів кожен бажаючий міг отримати в подарунок новітній Smart-лічильник електроенергії, спробувати вдачу та прийняти участь у розіграші АТ «Прикарпаттяобленерго» на офіційніій сторінці у Facebook. Учасникам необхідно було зробити три прості кроки:

  • надіслати показники лічильника через чат–бот у Telegram (me/oeifuabot)  чи Skype  (bit.ly/Skype_OEbot);
  • вподобати допис про розіграш на сторінці «Прикарпаттяобленерго» у соцмережі Facebook;
  • позначити двох друзів у коментарях.

По завершенні конкурсу, 4 жовтня, випадково було визначено трьох переможців.

Щасливими власниками розумних лічильників стали:

Степан Смолій , Ганна Мартинів та Світлана Гапюк.

Відтепер переможцям розіграшу не доведеться щомісяця вручну подавати показники спожитої електроенергії. Smart-лічильники, які АТ «Прикарпаттяобленерго» встановить вже найближчим часом, щомісяця самостійно передаватимуть покази приладу обліку електроенергії без участі його власника.

В АТ «Прикарпаттяобленерго» зазначають, що така акція – не одноразова. Наступний етап заплановано вже на наступний місяць. Тому прикарпатські енергетики закликають споживачів вчасно подавати показники спожитої електроенергії (з 20 до 3 числа), для зручності користуватися новітніми сервісами, як от чат-бот у месенджері Telegram чи Skype, та брати участь у наступному розіграші розумних лічильників, який відбудеться вже 4 листопада.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.