Соціум

«Прикарпаттяобленерго» почало готувати електромережі до зими

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В АТ «Прикарпаттяобленерго» розпочалася традиційна щорічна підготовка до осінньо-зимового періоду. Всі роботи будуть завершені до кінця року, що дозволить уникнути багатьох ймовірних аварійних ситуацій внаслідок погіршення погодних умов.

Про це повідомляють на сайті компанії, пише Репортер.

Зокрема, енергетики вже провели роботи на 4628 об’єктах повітряних ліній 0,4-10 кВ із запланованих 8587, а також на 1200 об’єктах трансформаторних підстанцій напругою 6-10 кВ із запланованих 1974. Станом на сьогодні виконано 55% чистки трас ПЛ 0,4-10 кВ та 43% – ПЛ 35-110 кВ.

Щоб успішно пройти осінньо-зимовий період та мати можливість оперативно ліквідовувати аварії, до прикладу, через шквальний вітер, сильні дощі чи налипання мокрого снігу на лінії електропередачі, працівники компанії вже поповнили матеріалами аварійний запас.

Планується також заготівля піску, технічної солі та забезпечення транспортних засобів Прикарпаттяобленерго усім необхідним, щоб працювати в холодну пору року.

Окрім планових робіт, підрядні організації підприємства, відповідно до Інвестиційної програми, виконують роботи з реконструкції підстанцій. До реконструкції підпадають 4 підстанції напругою 110 кВ та 1 підстанція 35 кВ. Переобладнання відбудеться також у двох розподільчих пунктах Івано-Франківська та в одному в Коломиї. Щоб забезпечити якість і надійність електропостачання для споживачів, до кінця року будуть перебудовані 95 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ та замінений 61 силовий трансформатор. У планах – будівництво 116 розвантажувальних підстанцій.

За словами НЕК «Укренерго», цьогорічна зима для України буде непростою:

Влітку в Україні споживання зазвичай на 35% менше, ніж взимку. Якщо ми маємо дефіцит навіть зараз, то очевидно, що зима принесе ще більше проблем, пов’язаних з тим, як покрити дефіцит і забезпечити попит на електроенергію. Ми повинні акумулювати всі ресурси, які ми можемо.

Однак, сьогодні основною ціллю енергетиків залишається максимально ефективно використати час для підготовки до холодної пори. Готуються мережі, обладнання, проводяться ремонтні роботи – все, для того, щоб не лише знизити аварійність енергооб’єктів, а й забезпечити швидке відновлення електроенергії в разі непередбачуваних обставин.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.