Соціум

Прикарпаттяобленерго оновлює свої сервіси та пропонує клієнтам ними користуватися

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 1 березня кол-центр АТ «Прикрапаттяобленерго» зможе опрацювати ще більше вхідних дзвінків.

Щоб зробити телефонний сервіс зручнішим для клієнтів, енергетична компанія підписала договір співпраці з аутсорсинговим контакт-центром. Це допоможе розвантажувати лінії кол-центру компанії. Відтепер клієнти витрачатимуть менше часу очікуючи та максимально швидко зможуть отримати необхідну інформацію, повідомила прес-служба компанії.

Впродовж двох місяців контакт-центр, що знаходиться у Вінниці, дистанційно співпрацюватиме з АТ «Прикарпаттяобленерго» в тестовому режимі. Він прийматиме до 10 000 дзвінків щомісяця.
Енергетична компанія просить споживачів із розумінням поставитися до даного процесу. Він повинен удосконалити сервіс надання інформаційно-консультаційних послуг з допомогою кол-центру АТ, який опрацьовує до мільйона вхідних дзвінків в рік.

До слова, АТ «Прикарпаттяобленерго» постійно шукає нові шляхи для покращення рівня обслуговування клієнтів. Воно створює нові сервіси, які є простими і доступними.

Щоб подати показник лічильника, дізнатись суму до оплати чи причини відсутності світла не обов’язково телефонувати в кол-центр АТ. Достатньо на сайті скористатися web-чатом – це зручно і без участі оператора кол-центру.

Такий сервіс енергокомпанія запустила ще у вересні 2017 року. За допомогою нього в онлайн режимі споживачі можуть отримати інформацію про суму до оплати за спожиту електроенергію, стан постачання електроенергії та подати показники приладу обліку з 20 числа місяця до першого.

За 4 місяці 2017 року (з вересня по грудень) послугами web-чату скористалося – 1519 клієнтів, а вже за два місяці 2018 року – 997 клієнтів. Найбільше звернень – щодо отримання інформації про суму до оплати за спожиту електроенергію.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.