Соціум

Прикарпаття – серед регіонів, де найбільше заробітчан

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Україні найбільше трудових мігрантів, які працюють за кордоном, походять із Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської та Львівської областей.

Про такі результати дослідження щодо питань міграції і торгівлі людьми, а також інших форм експлуатації мігрантів, проведеного у 2021 році. Про це розповіла представниця Міжнародної організації з міграції в Україні Ірина Мидловець, пише Репортер з посиланням на Укрінформ.

“Найбільше зовнішніх трудових мігрантів походять із Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської та Львівської областей. При цьому Закарпатська область також показує найвищий рівень потенційної трудової міграції — 30% опитаних респондентів зазначили, що вже знайшли або планують знайти найближчим часом роботу за кордоном”, – розповіла Мидловець.

Також експертка зауважила, що МОМ в Україні побачила тенденцію зростання оціночної кількості трудових мігрантів.

“Зараз це десь 1 мільйон 167 тисяч осіб, тоді як у 2019 році це був 1 мільйон 51 тисяча осіб. Тобто ми спостерігаємо зростання на 11%. Зі зростанням масштабів зовнішньої трудової міграції ми бачимо зростання і частки тих, хто працює неофіційно за кордоном: з 30% у 2019 році – до 42,2% у 2021 році”, – додала Мидловець.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.