Соціум

Прикарпатським гірським рятувальникам подарували дев’ять дефібриляторів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Під час візиту прикарпатських гірських рятувальників до Опольського воєводства Республіки Польщі маршалек Анджей Була передав їм дев’ять дефібриляторів.

Прилади для серцево-легеневої реанімації будуть використовуватися для невідкладних реанімаційних дій у гірській місцевості, де немає доїзду для медиків. Також цим медичним обладнанням докомплектують зведений загін ДСНС, що залучається до відновлюваних робіт на деокупованих територіях, повідомив заступник начальника управління ДСНС України в Івано-Франківській області, полковник Віталій Федунків. Про це повідомляє управління ДСНС в Івано-Франківській області, пише Репортер.

Під час візиту рятувальники зустрілися з Іреною Пордзік, почесним консулом України в Ополе, а також відбувся візит до воєводської команди Державної пожежної служби в Ополе. Вдалося досягнути домовленостей щодо співпраці між прикарпатськими та опольськими рятувальниками.

Читайте також: Від церков до лікарень. Як на Прикарпатті ГО «Магурка-Трінар» допомагає фронту

Ще одним важливим питанням, що цікавило працівників ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області, – створення та функціонування у комендатурах «Класів безпеки». Зокрема делегація відвідала такий клас у місті Ополе, що розташований у пожежній частині, ознайомилася з системою навчання дітей правил безпеки життєдіяльності.

Також рятувальники з України відвідали добровільні пожежні команди на території воєводства, обмінялися досвідом та домовилися про подальшу співпрацю.

Підсумком візиту стала домовленість про співпрацю між рятувальниками Івано-Франківської області та воєводським управлінням Державної пожежної служби в Ополе.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.