Соціум

Прикарпатські лісгоспи передали на фронт 41 автомобіль й кілька тисяч кубів деревини

Google+PinterestLinkedInTumblr

З початку активної війни держлісгоспи Івано-Франківщини передали в зону бойових дій 41 автомобіль високої прохідності.

Загальна вартість автомобілів, які лісгоспи передали ЗСУ, – 6,9 млн грн, пише Репортер з посиланням на сайт Івано-Франківського обласного управління лісового та фінансового господарства.

лісгоспи новини Івано-Франківщини
Також передали лісоматеріали на суму 3,95 млн грн

Також держлісгоспи області постійно постачають Збройним силам України лісоматеріали для облаштування фортифікаційних споруд. Уже передали 2,7 тис. куб м лісоматеріалів круглих, 57 куб м пиломатеріалів, 705 куб м дров на суму 3,95 млн грн.

З початку повномасштабного вторгнення на проживання в лісництвах лісогосподарських підприємств прийняли понад 400 переміщених осіб зі східних регіонів. А 167 працівників лісогосподарських підприємств області боронять цілісність та незалежність України.

За результатами першого кварталу 2022 року державними лісогосподарські підприємства області заготували 144 тис. куб м лісопродукції. Обсяг реалізації продукції – 282,7 млн грн, а це 155 % до обсягу реалізації минулого року.

З початку війни державні лісогосподарські підприємства Франківщини працюють у посиленому режимі. До зведеного бюджету сплачені 108,4 млн грн. Сума сплачених податків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 36,9 млн грн, або на 51,6 %.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.