Соціум

Прикарпатські енергетики здали на дрон понад три тонни російської літератури

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпатські енергетики підвели підсумки благодійної акції «Руська книга, здавайся!», яка тривала в компанії у жовтні і була приурочена до Дня захисників та захисниць України.

Працівники підприємства звільняли власні книжкові полиці від російськомовної літератури, аби на виручені від здачі макулатури кошти придбати дрон, який допоможе боротися з ворогом на передовій, пише Репортер з посиланням на пресслужбу «Прикарпаттяобленерго».

Прикарпатські енергетики здали на дрон російську літературу

 

Російська книга іде за російським кораблем – на макулатуру, – пояснює мету благодійної акції  голова профспілки Ольга Тишко, – а отримані кошти ідуть на «пташку», яка відправлятиме у тому ж напрямку усіх наших ворогів. Це новий колообіг речей у природі.

До теми: Хто такий «Мобілізяка», франківцям розказував офіцер-морпіх, письменник Влад Якушев

Разом прикарпатські енегетики здали понад 3 тони спаплюженого паперу на суму майже 10 000 грн. Саме такої суми не вистачало, щоб закрити збір коштів на бойовий дрон, загальною вартістю 200 000 грн. Така «пташки» обладнана тепловою відеокамерою, яка в осінньо-зимовий період значно полегшить виявляти орків на нашій землі, та допомагатиме нашим захисникам ще швидше наблизити нашу Перемогу.

Збір макулатури для «Прикарпаттяобленерго» є традиційним, – розповідає еколог компанії Ксенія Максим’юк. – Впродовж чотирьох років щомісяця крайньої п’ятниці наші працівники здають відпрацьований папір, роблячи свій внесок у збереження лісів та екології загалом. 100 кг макулатури рятує 1 доросле дерево, а щороку здаючи на переробку 4 тони макулатури енергетики Прикарпаття рятують 40 дерев. Тому ми не зупиняємося на досягнутому і з кожним місяцем  лише нарощуємо темпи, адже маємо берегти країну, за яку сьогодні наші захисники віддають життя, щоб завтра ми могли жити мирним життям у незалежній державі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.